Bilet na koncert czy festiwal w Twoim telefonie? Dołącz do specjalnego programu lojalnościowego, wspieraj kulturę i ciesz się z korzyści.

Fascynuje Cię muzyczna awangarda na przełomie Sacrum Profanum? A może wolisz delektować się letnimi wieczorami z przyjaciółmi na Wiankach? Nie trzeba Ci przedstawiać Festiwalu Muzyki Filmowej? Lubisz dyskutować z twórcami literatury niepokornej na Miłosz Festival?

Stworzyliśmy aplikację KBF: PLUS, która pozwoli zaplanować Twój udział w  życiu kulturalnym Krakowa. Program lojalnościowy nagradza za uczestnictwo w najpopularniejszych festiwalach i wydarzeniach kulturalnych w Krakowie. Wystarczy, że przed udziałem w naszych wydarzeniach kupisz bilet lub pobierzesz wejściówkę poprzez aplikację KBF: PLUS, a zostaną Ci przydzielone punkty, które zamienisz na zniżki na bilety lub inne nagrody.

Dzięki KBF: PLUS, mamy szansę zrzeszać grono osób kochających kulturę i dzielić się tym co robimy na co dzień, czyli możesz spodziewać się wyjątkowych spotkań z artystami, możliwości zakupu biletów w przedsprzedaży, dodatkowych zniżek, wyboru najlepszych miejsc na widowni oraz spotkań z osobami pasjonującymi się kulturą tak samo jak TY! W końcu w życiu chodzi o to, aby znaleźć fajnych ludzi i robić z nimi wyjątkowe rzeczy!

Doświadczaj kultury z bliskimi i zdobywaj za to nagrody!

Cieszymy się, że jesteś z nami! Zatem….

Weźże pobierz aplikacje KBF: PLUS i zatrać się w krakowskiej kulturze!

 Aplikacja KBF: PLUS jest dostępna na urządzenia mobilne bezpłatnie w sklepie Google Play i w AppStore. W tej formie zawsze będziesz mieć kulturę przy sobie ;)

KBF PLUS Google Play     KBF PLUS App Store

Nie czekaj i już teraz zbieraj punkty do kultury!

KBF PLUS

Poznaj jakie korzyści czekają na Ciebie z KBF: PLUS!

KBF PLUS

REGULAMIN APLIKACJI

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Formularz rezygnacji z posiadania konta w aplikacji kbf: plus. Kilknij TUTAJ.