Loading...
Przejdź do treści
99
Oksana Zabużko

„Najdłuższa podróż” – spotkanie z Oksaną Zabużko

Wydawnictwo Agora i KBF, operator programu Kraków Miasto Literatury UNESCO oraz współgospodarz Pałacu Potockich, zapraszają 10 lutego na spotkanie z okazji premiery wyczekiwanej książki – eseju „Najdłuższa podróż” Oksany Zabużko w przekładzie Katarzyny Kotyńskiej.
Książka ukazała się w styczniu 2023 roku nakładem Wydawnictwa Agora.

Rozmowę z ukraińską pisarką, laureatką m.in. Literackiej Nagrody Europy Środkowej Angelus, poprowadzi Michał Olszewski, dziennikarz, pisarz i publicysta.

W przypadku zakłócenia porządku podczas wydarzenia organizator zastrzega sobie prawo do interwencji ochrony i wyproszenia ze spotkania. Pobranie bezpłatnej wejściówki oznacza równoczesne zaakceptowanie warunków organizatora.

10 lutego 2023, godz. 18:00
Liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona. W przypadku, Jeżeli nie możesz wziąć udziału w wydarzeniu, prosimy o taką informację na adres kontakt@kbfbilety.krakow.pl– zwrócimy wtedy Twoją wejściówkę w systemie i trafi ona w czyjeś szczęśliwe ręce!
Ważne! Wejściówki tracą swoja ważność w momencie rozpoczęcia wydarzenia, oznacza to, iż wszystkie wolne miejsca zostaną zajęte przez osoby bez wejściówek.

Wybierz bilety

Twój koszyk