Loading...
Przejdź do treści
99
patchlab

VR. Przestrzeń otwarta czy zamknięta? Panel dyskusyjny | Patchlab Festival SPACE/S

VR. Przestrzeń otwarta czy zamknięta?
Panel dyskusyjny w ramach Festiwalu Sztuki Cyfrowej Patchlab SPACE/S/ Twórcy i eksperci wirtualnych rzeczywistości z Horyzontów Wirtualnych Zdarzeń oraz Laboratorium vnLab działającego przy Szkole Filmowej w Łodzi spojrzą krytycznie na procesy związane z przestrzeniami immersyjnych narracji. Zaproszeni goście zaprezentują także rezultaty badań percepcji odbiorców interaktywnych narracji oraz prognozy i kierunki rozwoju nowych doświadczeń cyfrowych.

Pobranie wejściówek na to wydarzenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z postanowieniami Regulaminu Organizatora wydarzenia.
20 października 2023, godz. 17:00

Wydarzenie odbywa się w ramach Festiwalu Sztuki Cyfrowej Patchlab SPACE/S, które trwa od 19 do 22 października w Krakowie.
Dwunasta edycja festiwalu skupiona jest na zagadnieniach związanych z szerokim kontekstem przestrzeni i jej synergii z technologią. Skupia się nie tylko na wszechświecie, ale i na tych bliższych nam strefach — myśli i ducha, a także obszarze, w którym żyjemy na co dzień: w relacji ze sobą i środowiskiem.
W programie wystawa prac VR/AR/XR i instalacji, interaktywny performance VR, spektakl 3D, występy i koncerty audiowizualne na żywo, kilkudziesięciu artystów z różnych stron świata oraz wydarzenie specjalne w planetarium. Szczegóły programu na stronie: patchlab.pl

Wybierz bilety

Twój koszyk