Loading...
Przejdź do treści
99
V Otwarte Wydarzenie o Pisaniu. Bal debiutantów

V Otwarte Wydarzenie o Pisaniu. Bal debiutantów

Otwarte Wydarzenie o Pisaniu to spotkanie z pisarzami dla pisarzy – zarówno tych początkujących, jak i tych już po debiucie. Z zaproszonymi gośćmi i gościniamie rozmawiamy o ich pisarskiej drodze i radach dla początkujących twórców. Szczerze i na luzie. W trakcie wydarzenia przedstawiamy też absolwentów tegorocznej Szkoły Pisania Powieści Pisarskiej Bandy. Temat czerwcowego wydarzenia to „Bal debiutantów”. O tym, jak debiutować, porozmawiamy m.in. z Anną Rychlicką-Karbowską, redaktorką prowadzącą wydawnictwa Czwarta Strona, oraz pisarkami Pauliną Jóźwik i Martą Urbaniak-Piotrowską.

Wejściówki będą dostępne do pobrania w wersji elektronicznej na stronie KBF:BILETY oraz w aplkacji KBF:PLUS od środy 31 maja od godziny 12:00.


Pobranie wejściówek na to wydarzenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z postanowieniami Regulaminu Organizatora wydarzenia.
Organizator: KBF
10 czerwca 2023, godz. 17:00

Niezależnie od tego, czy chcesz dopiero zacząć pisać, czy właśnie szukasz wydawcy, jeśli kochasz pisanie i fascynuje Cię literatura, poczujesz, że jesteś wśród osób, które dzielą Twoją pasję do pięknego słowa. Temat tegorocznego wydarzenia to „Bal debiutantów”. Rozmawiamy o debiutach – jak wyglądał debiut literacki kiedyś, a jak jest teraz? Czego szukają wydawcy? Jak wygląda życie po debiucie? Co zrobić, żeby zadebiutować?

Naszymi gośćmi specjalnymi będą:
Anna Rychlicka-Karbowska, redaktorka prowadząca wydawnictwa Czwarta Strona, Liderka zespołu Czwartej Strony Kryminału, opowie o tym, czego wydawcy szukają w debiutach.

Paulina Jóźwik, autorka powieści "Strupki", opowie o tym, jak powstawał jej powszechnie chwalony debiut i jak wyglądało życie po debiucie.

Marta Urbaniak-Piotrowska, autorka powieści "One temu winne", która czytała swój tekst w zeszłym roku, opowie o tym, jak wyglądała jej droga do debiutu!

Organizatorami są Pałac Potockich i Pisarska Banda - duet redaktorek, które od lat pomagają pisarzom na ich twórczej drodze.

Wybierz bilety

Twój koszyk