Loading...
Przejdź do treści
99
Premiera: Co ze mną nie tak? Spotkanie z psychologiem i premiera książki Joanny Flis o dysfunkcyjnych środowiskach

Premiera: Co ze mną nie tak? Spotkanie z psychologiem i premiera książki Joanny Flis o dysfunkcyjnych środowiskach

Wydawnictwo Znak oraz KBF, współgospodarz Pałacu Potockich, zapraszają na spotkanie autorskie z psycholożką Joanną Flis. Spotkanie odbędzie się wokół premiery jej książki pt. "Co ze mną nie tak? O życiu w dysfunkcyjnym domu, środowisku, w Polsce i o tym, jak sobie z tym (nie) radzimy". 
Rozmowę poprowadzi Katarzyna Kubisiowska, dziennikarka i pisarka

„Co ze mną nie tak?” to pytanie, które Joanna Flis często słyszy w swoim gabinecie od pacjentów.

Nowa książka Joanny Flis, cenionej psycholożki i specjalistki, to pierwszy poradnik dla wszystkich osób wychowujących się w dysfunkcyjnym domu, ale również w dysfunkcyjnym środowisku w Polsce w okresie PRL-u i transformacji.
Autorka tłumaczy, czym jest syndrom DDD (dorosłego dziecka z rodziny dysfunkcyjnej), skąd się wziął i jak wpływa na życie. Pomaga odkryć, zrozumieć i poradzić sobie ze schematami i przekonaniami, które nie pozwalają na w pełni dobre życie.

Pałac Potockich to kulturalne miejsce spotkań w sercu historycznego Krakowa. To punkt wymiany doświadczeń i współpracy środowisk lokalnych oraz miejskich. Na początku każdego miesiąca prezentujemy program najciekawszych premier książkowych, wykładów, spotkań festiwalowych, koncertów, warsztatów dla dzieci i aktywności wellbeing.
KBF jest współgospodarzem Pałacu Potockich mieszczącym się przy Rynku Głównym 20.

Organizator: KBF
29 marca 2023, godz. 18:00
Przed spotkaniem prosimy o pobranie bezpłatnych wejściówek,

Liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona. W przypadku, Jeżeli nie możesz wziąć udziału w wydarzeniu, prosimy o taką informację na adres kontakt@kbfbilety.krakow.pl– zwrócimy wtedy Twoją wejściówkę w systemie i trafi ona w czyjeś szczęśliwe ręce!

Ważne! Wejściówki tracą swoja ważność w momencie rozpoczęcia wydarzenia, oznacza to, iż wszystkie wolne miejsca zostaną zajęte przez osoby bez wejściówek.

Wybierz bilety

Twój koszyk