Loading...
Przejdź do treści
99
Kraina Lodu - Music Show on ICE

Kraina Lodu - Music Show on ICE

Nasze SHOW ON ICE "KRAINA LODU" zachwyci wszystkich bez względu na wiek. Gwarantujemy, że dzieci i dorośli będą pod wielkim wrażeniem popisowych występów na lodzie i pokochają ten koncert, tak jak bajkę czy musical!

 Duży zespół artystów
A jest się czym zachwycać: ulubione piosenki w wykonaniu znakomitego zespołu solistów musicalowych, łyżwiarzy figurowych i akrobatów, dopełnione scenografią LED, od której trudno oderwać wzrok!

 Siostry Elsa i Anna oraz ich towarzysze wyruszają w pełną przygód muzyczną podróż z muzycznymi gwiazdami, dużym zespołem łyżwiarskim oraz międzynarodową obsadą akrobatów.

 Wszystkie piosenki są wykonywane na żywo!

Obiecujemy, że serce zabije Wam mocniej, gdy Elsa zaśpiewa absolutny hit wieczoru "Mam tę moc!" i używając swoich magicznych mocy zamieni scenę i ogromny ekran LED w morze lodu i mieniących się kryształów! Śmiech wypełni salę, gdy bałwanek Olaf zaśpiewa "Lód w lecie" marząc o słońcu i plaży "Tu drink – chcesz, to masz! Tu ciało me smażę w żarze plaż".

Nie zabraknie też spektakularnej bitwy na śnieżki między Elsą, Anną a trollami w "Ulepimy dziś bałwana". Kristoff i jego ukochany renifer Sven rozczulą nawet najtwardsze serca piosenką, że "Renifery są lepsze niż ludzie!".

Te i wiele innych hitów pojawia się w tym koncercie, w tym "Miłość stanęła w drzwiach" czy "Pokaż się".

To radość dla małych i dużych fanów kinowych i musicalowych hitów!

Słynne piosenki z ukochanych bajek Kraina Lodu i Kraina Lodu 2 pojawiają się na europejskich scenach. I to w unikalnej formie – show na lodzie!

 "KRAINA LODU" SHOW ON ICE otworzy przed Wami baśniowy magiczny świat wypełniony śpiewem, tańcem i akrobacjami.

Idealna sceneria dla tego wspaniałego muzycznego show

Imponujący ekran LED doskonale uzupełnia klimatycznymi animacjami występy na żywo solistów i akrobatów. Muzyczne show na lodzie odbywa się na sztucznej powierzchni lodowej, zwanej LIKE-ICE! Technologia ta opracowana przez niemiecką firmę jest najbardziej ekologicznym rozwiązaniem o najmniejszym wpływie na środowisko.

Wybierz bilety

Twój koszyk