Loading...
Przejdź do treści
99
64.Krakowskiego Festiwalu Filmowego

Kup karnet na 64. Krakowski Festiwal Filmowy

Już po raz 64. Krakowski Festiwal Filmowy zaprasza do wspólnego przeżywania święta kina. Kupując karnet zawczasu masz możliwość zdobycia go w promocyjnej cenie. Zaplanuj długi weekend w Krakowie - tu przyjeżdża cały świat!

Dokumenty filmowe, animacje, krótkie metraże, a także imprezy towarzyszące, nocne dyskusje po projekcjach, pokazy specjalne, sekcje tematyczne, filmy o muzyce i nauce - to wszystko w krakowskich kinach od 26 maja do 2 czerwca.

Przygotowaliśmy 3 rodzaje karnetów, by każdy mógł wybrać coś dla siebie.
MAX - to karnet dla kinowych maksymalistów;
CRAZY - dla tych, którzy mają dużo innych zajęć;
HOT - kupią wszyscy posiadający jakąkolwiek legitymację zniżkową.

Dołącz do grona filmowych _insiderów. Pełny program zostanie ogłoszony 10 maja.

 Regulamin sprzedaży online (KFF)

26 maja 2024, godz. 00:00
Lokalizacje zgodne z programem
150 zł /164 zł /250 zł

Przygotowaliśmy trzy podstawowe karnety, różniące się ceną oraz charakterystyką:

MAX_INSIDER

To flagowy karnet festiwalowy w promocyjnej cenie – tylko 250 zł! Warto kupić go już teraz i czekać na ogłoszenie programu. Karnet MAX daje nieograniczony dostęp do pokazów w kinach od 26 maja do 2 czerwca oraz pakietu filmów na KFF VOD, które możesz zobaczyć od 31 maja do 16 czerwca 2024. Każdy osoba posiadająca MAXA otrzyma także unikatową, insiderską torbę KFF! – do odbioru podczas festiwalu. Kupując wcześniej gwarantujesz sobie miejsce na festiwalu w korzystnej cenie – 10 maja wzrośnie do 300 zł! Kupiony karnet MAX zapisze się na twoim koncie My KFF.

HOT_INSIDER

Jeśli posiadasz dowolną legitymację zniżkową – ten karnet jest dla Ciebie! Umożliwia nieograniczony dostęp do pokazów w kinach od 26 maja do 2 czerwca oraz pakietu filmów na KFF VOD od 31 maja do 16 czerwca 2024. Jeśli zatem uczysz się, studiujesz, masz Kartę Dużej Rodziny, legitymację seniorską czy inne prawo do ulgi – skorzystaj z oferty HOT. Cena tego karnetu wzrośnie 10 maja 2024, więc już teraz zamów w specjalnej cenie: 164 zł na 64. edycję KFF. Kupiony karnet HOT zapisze się na twoim koncie My KFF.

CRAZY_INSIDER

To idealny karnet dla bardzo zajętych osób, które nie mogą uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach ale chcą móc dowolnie wybierać wśród festiwalowych pokazów. To karnet dla tych, których życie jest “crazy” – dlatego umożliwia wejście na 10 dowolnie wybranych pokazów festiwalowych. Nie zdążysz do kina? Nie szkodzi, dokończysz oglądanie filmów po zakończeniu festiwalu na KFF VOD do 16 czerwca 2024. CRAZY to taki “mały” karnet: możesz go zdobyć w niższej cenie, a wciąż decydować o własnym sposobie uczestnictwa w festiwalu. Kupiony karnet CRAZY zapisze się na koncie My KFF.

64. Krakowski Festiwal Filmowy _INSIDER odbędzie się od 26 maja do 2 czerwca 2024 w kinach oraz od 31 maja do 16 czerwca 2024 w całej Polsce na KFF VOD. KBF jest partnerem strategicznym Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

Wybierz bilety

Twój koszyk