17.00 Atlantyda La5er x ZUZA BAUM
Atlantyda La5er to projekt piątki studentów katedry jazzu, którzy hip hop mają we krwi. Świeżość brzmienia i myślenia słychać zarówno w ich autorskich kompozycjach, jak i w nowatorskim podejściu do klasyki gatunku. Koncerty zespołu to ponad godzinne pokazy autorskich kompozycji zespołu. Rapująca i śpiewająca frontmanka, elektryzujące, loopowane partie fletów i saksofonu oraz synthowa wibracja to charakterystyczne elementy zespołu.

18.15 Rycerzyki
Rycerzyki tworzą melodyjną, melancholijno-ekstatyczną muzykę wpisującą się luźno w nurt alternatywnego popu i nawiązującą do klimatu lat 80-tych. Muzyka Rycerzyków jest chwytliwa i bezpretensjonalna. Jest tworem świeżym, niezależnym i nie dającym się wpisać w nic co wiązałoby się z głównym “mainstreamem”. Po prostu – Rycerzyki

19.30 The Afronauts
The Afronauts to jeden z najlepszych afrobeatowych zespołów w Polsce! Zespół tworzy ośmiu muzyków pochodzących z różnych zakątków świata, którzy zdobywają serca słuchaczy od pierwszego brzmienia. Zespół łączy to, co najlepsze w funku, jazzie i muzyce afrykańskiej. Aktualnie w repertuarze zespołu są rdzenne hity afro beatowe twórców z Nigerii, Mali i Ghany oraz autorskie kompozycje.