17:00 Izzy and the Black Trees
Izzy and the Black Trees to połączenie zadziornej psych americany, brudnych punkowych gitar i charyzmatycznego głosu wokalistki. Żywioł na scenie, spokój i cytrynówka w garderobie. W brzmieniu zespołu zauważalna jest surowa elektryzująca energia. W 2020 ukazał się ich debiutancki album Trust No One (wyd. Antena Krzyku), który spodobał się fanom oraz recenzentom w Polsce i za granicą. Utwór tytułowy albumu był prezentowany przez legendarnego Steve’a Lamacq w programie BBC 6 Music Recommends. Finaliści międzynarodowego konkursu HEMI Music Awards.

17:45 SMOLIK // KEV FOX
Zespół SMOLIK // KEV FOX to skład koncertowy, który został zapoczątkowany wspólnym albumem polskiego producenta, kompozytora i multiinstrumentalisty Smolika i brytyjskiego wokalisty, gitarzysty i kompozytora Keva Foxa. Muzyka Smolika i Kev Foxa to eklektyczne połączenia barw gitarowych z mięsistymi syntezatorami i ciemnymi fakturami perkusji.

18:35 BOKKA
Są̨ jednym z najbardziej niesamowitych zjawisk na polskiej scenie nie tylko ze względu na to, że nie wiadomo kim są̨. Twarze skrywane pod maskami to tylko wstęp do niezwykłej opowieści o BOKKA.
Niebanalne podejście zarówno do własnego wizerunku, jak i do tworzenia muzyki, czego najlepszym dowodem jest wykorzystywanie nietuzinkowego, często składającego się̨ z przypadkowych przedmiotów instrumentarium, szybko stało się̨ znakiem rozpoznawczym BOKKI.  Zespół grał na największych krajowych festiwalach oraz wystąpił na scenach najważniejszych imprez w Europie, m.in. brytyjskiego The Great Escape, czeskiego Colours of Ostrava, niemieckiego Reeperbahn czy holenderskiego Eurosonic, a także w klubach w Brukseli, Pradze czy Budapeszcie.

19:45 KARAŚ/ROGUCKI
KARAŚ/ROGUCKI to duet, który ni stąd ni z owąd pojawił się na polskim rynku muzycznym. Zespół tworzą jednak dobrze znani Polscy muzycy: Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcję, Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj dopieszczają muzykę.
Karaś/Rogucki pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Zespół tworzy alternatywny pop.

21:00 Beata i Bajm
Beata i Bajm to zespół, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Jedna z najlepiej rozpoznawalnych Polskich gwiazd, z utworami znanymi i uwielbianymi przez pokolenia starszych i młodszych Polaków. Historia zespołu sięga 1978 roku i jest pasmem nieprzerwanych sukcesów artystycznych. Okres twórczości zespołu Beata i Bajm obfituje nie tylko w wielkie przeboje, ale również wspaniałe koncerty gromadzące tysiące słuchaczy w kraju i zagranicą.