Loading...
Przejdź do treści
99
Unsound Silent Disco

Unsound Silent Disco: Charlie | Daniel Drumz | Olivia | Semprey

Po roku przerwy do życia wraca unsoundoweSilent Disco, tym razem jako część programu Kraków Culture Summer, czyli cyklu wydarzeń organizowanych w wyjątkowym Parku Jordana. Przed nami wieczór celebrujący siłę lokalnej sceny klubowej – za dekami pojawią się ważne postaci dla krakowskiego życia nocnego. Naszymi gośćmi będą Olivia, Charlie, Daniel Drumz i Semprey.

13 sierpnia 2021, godz. 21:00
Park Jordana / al. 3 Maja 11, 30-062 Kraków

Olivia i Charlie są znane z grania oraz organizowania imprez w krakowskich klubach, na które zapraszały polskie i zagraniczne gwiazdy. Olivia jest współtwórczynią cyklu o nazwie „Radar”, a Charlie opowiada za „Szum”. Olivia i Charlie to także producentki, które mają na koncie wiele udanych, autorskich nagrań. Tego wieczoru jednak wystąpią w roli DJ–ek. Sety Olivii są surowe, mroczne i industrialne, artystka uwielbia dźwięki klasycznych syntezatorów, acid techno, elektro, rzeczy nowofalowe i muzykę lat 80. Charlie miksuje eklektycznie i lekko, puszczając new wave, italo disco i inne gatunki muzyki tanecznej.

Z kolei Daniel Drumzto DJ i producent, który swoją karierę zaczął w błyskotliwy sposób jako nastolatek, grając i występując z Grammatikiem, legendą polskiego hip-hopu. Od tamtego czasu rozwinął się i poszedł w stronę futurystycznych, basowych brzmień, wydając także swoje kawałki nakładem wydawnictwa U Know Me.

 Muzycznym przeciwieństwem Drumza jestSemprey – przedstawiciel młodego pokolenia. Semprey na cyklu imprez o nazwie „Tańce”, dał się poznać jako zręczny DJ, zacierający granice pomiędzy hip-hopem, popem i muzyką klubową. Jego EP-ka zatytułowana „Balanga” ukazała się nakładem wydawnictwa Tańce.

Uwaga: wydarzenie jest darmowe, ale dysponujemy ograniczoną liczbą słuchawek! W celu wzięcia udziału w wydarzeniu, należy pobrać wejsciówkę.

21:00
Kanał 1: 𝗖𝗵𝗮𝗿𝗹𝗶𝗲
Kanał 2: 𝗗𝗮𝗻𝗶𝗲𝗹 𝗗𝗿𝘂𝗺𝘇

 22:00
Kanał 1: 𝗢𝗹𝗶𝘃𝗶𝗮
Kanał 2: 𝗦𝗲𝗺𝗽𝗿𝗲𝘆

Wydarzenie jest częścią programu Kraków Culture w ramach Unsound 2021 organizowanym w ramach współpracy z KBF i Gminą Miejską Kraków.

Wybierz bilety

Twój koszyk