Loading...
Przejdź do treści
99
Spotkanie z Kasią Bem, autorką książki "Happy umysł. Myśl sercem".

Spotkanie z Kasią Bem, autorką książki "Happy umysł. Myśl sercem".

Pałac Potockich zaprasza na spotkanie autorskie z Kasią Bem z okazji wydania książki "Myśl sercem. Happy umysł. 21 dniowy program mindless". Kasia Bem - - joginka i nauczycielka medytacji w autorskim programie Mindless zawiera ćwiczenia, medytacje oraz wskazówki dietetyczne, a także w inspirujący sposób przeplata wiedzę jogi i najnowsze odkrycia z zakresu duchowości oraz nauki. Tłumaczy, jak osiągnąć stan koherencji, czyli połączyć serce i umysł, by codziennie doświadczać spokoju i radości. 

Pobranie wejściówek na to wydarzenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z postanowieniami Regulaminu Organizatora wydarzenia.
17 lutego 2024, godz. 16:00

Kasia Bem o swojej książce:
"W listopadzie 2023 roku premierę miała moja najnowsza, już czwarta książka - „Happy Umysł. Myśl sercem.” Opisuję w niej drogę z umysłu do serca. Przeplatam lata doświadczeń własnych i wiedzę z zakresu jogi i medytacji z wiedzą naukową, badaniami i najnowszymi odkryciami z zakresu neuropatyczności mózgu oraz koherencji serca. Zawarłam w niej autorski program MINDLESS, który pomaga uporządkować umysł, oczyścić ciało i odblokować serce, po to, aby to co na zewnątrz samo zaczęło się układać. 21 dniowy program MINDLESS jest zaproszeniem do życia z przestrzeni serca. Zamiana kontroli na odpuszczenie i zaufanie. Pozwolenie, aby życie nas prowadziło, a nie kierowanie nim. Odważenie się na spontaniczność i autentyczność, wyjście poza umysł. Radość bez powodu. To możliwe dla każdego. Dzięki tej książce nauczysz się świadomie stwarzać swoją rzeczywistość bez „nie uda mi się”, „nie zasługuję”, „nie mogę”. To tylko myśli. Możesz je zmienić. Program Mindless daje mnóstwo prostych narzędzi i podpowiada, jak to zrobić skutecznie. Cieszę się na spotkanie w Krakowie".

Kasia Bem jest autorką książki Myśl sercem, dzięki której nauczysz się świadomie stwarzać swoją rzeczywistość bez „nie uda mi się”, „nie zasługuję”, „nie mogę”. To tylko myśli. Możesz je zmienić, więc zmień! Program Mindless Kasi Bem daje mnóstwo prostych narzędzi i podpowiada, jak to zrobić skutecznie. 

O książce:
„Wierzę, że regularny trening umysłu w ogromnej mierze wpływa na jakość naszego życia. Kompleksowy program MINDLESS autorstwa Kasi Bem – 21 dni podróży w głąb siebie – pełen praktyk i wskazówek, może być jednym z niezwykle pomocnych narzędzi na drodze samopoznania i zaprowadzenia zdrowej, zrównoważonej rutyny. Dziękuję Kasiu za to zaproszenie.”
Orina Krajewska, aktorka, prezeska Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”, autorka książek „Holistyczne ścieżki zdrowia” i „Siła umysłu. Siła Emocji. Duchowe ścieżki zdrowia”

„Ta książka pomoże Ci odnaleźć drogę do siebie, do prawdy o Twojej osobistej, unikatowej definicji szczęścia. Odnajdziesz drogę, to i zmienisz swoje życie. Osobiście uwielbiam rozdział z małpą. Polecam, bo wiem, czuję, co wiem i czuję po odnalezieniu siebie.”
Olga Kozierowska, założycielka Sukcesu Pisanego Szminką, (duchowo OYKA)

„Żyjemy w świecie umysłu, logicznego myślenia i nadmiaru intelektualnych bodźców, Mało u nas kontaktu z ciałem, a tym bardziej z sercem. Program MINDLESS Kasi Bem jest jest skuteczną i praktyczną odpowiedzią na bolączki współczesnej cywilizacji i jest metodą, która porządkuje i oczyszcza nasze wnętrze. Świetna, bardzo przemyślana, konsekwentnie skonstruowana strategia budowania świadomości, sprawczości i wewnętrznej mocy. Gorąco polecam.”
Anna Jurgaś, gospodyni podcastu About Time!

Współorganizatorami są: Wydawnictwo Luna, Agnieszka Tomasik-Świderska oraz  Kino Pod Baranami.

Wybierz bilety

Twój koszyk