Loading...
Przejdź do treści
99
Premiera w Pałacu: Znaki zodiaku. Spotkanie z Maćkiem Marciszem

Premiera w Pałacu: Znaki zodiaku. Spotkanie z Maćkiem Marciszem

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Maćkiem Marciszem wokół jego najnowszej powieści "Znaki zodiaku". Spotkanie poprowadzi Dominika Słowik. „Znaki zodiaku” to zanurzona we współczesności opowieść o grach z tożsamością, klasowych napięciach i pragnieniu nowego życia. Z lekkością wakacyjnej powieści Maciej Marcisz zadaje pytania o miłość, przyjaźń i wielość naszych osobowości.

Wejściówki będą dostępne do pobrania w wersji elektronicznej na stronie KBF:BILETY oraz w aplikacji KBF:PLUS od ponidziałku 3 czerwca od godziny 12:00

Pobranie wejściówek na to wydarzenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z postanowieniami Regulaminu Organizatora wydarzenia.

14 czerwca 2024, godz. 18:00

Maciej Marcisz – pisarz, zawodowo związany z branżą wydawniczą, autor Taśm rodzinnych (W.A.B., 2019), jednego z najczęściej komentowanych debiutów ostatnich lat, i Książki o przyjaźni (W.A.B., 2021). Jego opowiadania ukazywały się na łamach „Wakatu”, „Pisma”, „Vogue’a Polska” i „Gazety Wyborczej”. Wraz z przyjaciółką prowadzi Nowy Klub Czytelniczy. Pochodzi ze Śląska, mieszka w Warszawie.

Wybierz bilety

Twój koszyk