Loading...
Przejdź do treści
99
Porta w Pałacu: spotkanie z muzyką filmową

Porta w Pałacu: spotkanie z muzyką filmową

Porta w Pałacu x FMF prezentują: między reżyserem a kompozytorem. Spotkanie z muzyką filmową

Stowarzyszenie Artystyczne „Porta Musicae” i KBF, współgospodarz Pałacu Potockich, zapraszają na 15. spotkanie cyklu Porta w Pałacu, które będzie częścią programu Festiwalu Muzyki Filmowej! Muzyka odgrywa niezwykle ważną rolę w kształtowaniu atmosfery filmu oraz wzbogacaniu emocji, jakich doświadczamy podczas oglądania. W trakcie naszego spotkania postaramy się przybliżyć tajniki fascynującego procesu tworzenia muzyki do filmów oraz zaprezentujemy przykłady.

Wejściówki będą dostępne do pobrania w wersji elektronicznej na stronie KBF:BILETY oraz w aplikacji KBF:PLUS od środy 10 maja od godziny 12:00.

Pobranie wejściówek na to wydarzenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z postanowieniami Regulaminu Organizatora wydarzenia.
Organizator: KBF
28 maja 2023, godz. 16:00

Zapraszamy na 15. spotkanie cyklu Porta w Pałacu, które będzie częścią programu Forum Audiowizualnego Festiwalu Muzyki Filmowej! Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się jak powstaje muzyka do filmów i jak "od środka" wygląda współpraca reżyserów_ek i kompozytorów_ek. Muzyka odgrywa niezwykle ważną rolę w kształtowaniu atmosfery filmu oraz wzbogacaniu emocji, jakich doświadczamy podczas oglądania. W trakcie naszego spotkania postaramy się przybliżyć tajniki tego fascynującego procesu. Zaproszeni goście z Wydziału Kompozycji Akademii Muzycznej im. K. Pendereckiego w Krakowie oraz Katedry Wibroakustyki z AGH opowiedzą o niezwykłym procesie współpracy - od pierwszego spotkania, poprzez proces kompozytorski, aż po gotowy film oraz zaprezentują przykłady muzyczne i filmowe.

Oraganizatorem wydarzenia są Stowarzyszenie Artystyczne "Porta Musicae",Pałac Potockich i KBF.

Wybierz bilety

Twój koszyk