Loading...
Przejdź do treści
99
nowa muzyka

Nowa muzyka w Domu Światła i Dźwięku

Dom Światła i Dźwięku zaprasza na kolejny koncert w Pałacu Potockich z udziałem kwartetu smyczkowego Orkiestry Muzyki Nowej, wiodącego polskiego zespołu specjalizującego się w wykonawstwie muzyki współczesnej. W programie koncertu prawykonanie Kwartetu Smyczkowego „Effatha”Janusza Krzysztofa Korczaka realizowane dzięki Stypendium Twórczemu Miasta Krakowa, a także utwory elektroakustyczne kompozytorów związanych z Domem Światła i Dźwięku.

Wejściówki będą dostępne do pobrania w wersji elektronicznej na stronie KBF:BILETY oraz w aplikacji KBF:PLUS od poniedziałku 12 lutego od godziny 12:00.

Pobranie wejściówek na to wydarzenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z postanowieniami Regulaminu Organizatora wydarzenia.
24 lutego 2024, godz. 20:00

Stowarzyszenie Dom Światła i Dźwięku zostało założone przez kompozytorów muzyki poważnej związanych z krakowskim środowiskiem muzycznym. Jego głównym celem jest wspieranie oryginalnych i wartościowych inicjatyw artystycznych z dziedziny muzyki elektroakustycznej oraz sztuki audiowizualnej. Najważniejszą inspiracją do powstania stowarzyszenia były idee nadające kierunek działalności Studia Eksperymentalnego Polskiego Radia w Warszawie. Istotnym celem stowarzyszenia jest również stworzenie ośrodka integracji środowisk twórczych, umożliwiającego współpracę i wymianę myśli artystów reprezentujących różne dziedziny sztuki. 

Współorganizatorami wydarzenia są: Krakowskie Biuro Festiwalowe, Pałac Potockich, Związek Kompozytorów Polskich - Oddział w Krakowie, Music Info oraz humanstories.studio.

Wybierz bilety

Twój koszyk