Loading...
Przejdź do treści
99
Mikołajowy Maraton Zumby dla Dzieci

Mikołajowy Maraton Zumby dla Dzieci

Gorąca zumbowa atmosfera rozgrzeje całą Skawinę! Na godzinę parkiet Hali Widowiskowo-Sportowej CKiS zostanie opanowany przez zumbowych juniorów biorących udział w Mikołajowym Maratonie Zumby dla dzieci. Miłość do zumby będą podsycać w najmłodszych wspaniałe instruktorki: Alicja Ożóg, Patrycja Tarasiuk-Kucharska oraz Monika Giza.

Nie przegapcie mikołajowego zumbowego szaleństwa!

Alicja Ożóg – licencjonowana instruktorka Zumba, Zumba Kids & Zumba Kids Jr, Zumba Basic 2 oraz Masala Bhangra.  Jej największą pasją jest taniec, któremu poświęciła większość swojego życia. Swoją przygodę rozpoczynała w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, tańcząc taniec towarzyszki pod okiem trenerów Anny i Jacka Guzowskich. Prowadzi zajęcia dla dzieci i dla dorosłych w krakowskich klubach fitness, Gminnym Ośrodku Kultury w Mogilanach. Od wielu lat współpracuje z Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, prowadząc zajęcia Zumba Kids & Junior dla dzieci i młodzieży.

Patrycja Tarasiuk-Kucharska – instruktorka Zumba Fitness, Zumba Kids, Strong by Zumba oraz tańca towarzyskiego. Na stałe współpracuje z CKiS prowadząc zajęcia zumby dla dzieci w 5 grupach wiekowych. Od piątego roku życia związana z tańcem towarzyskim. Szkoliła się u najlepszych tancerzy, brała udział w licznych turniejach i pokazach w całej Polsce. Zumba to dla niej niesamowita energia, świetna zabawa i wspaniali ludzie. „Rób to co kochasz i zarażaj tym innych” to najtrafniejsze określenie jej osoby. Nie wyobraża sobie życia bez Zumby i uśmiechu.

Monika Giza – licencjonowana instruktorka Zumba, Zumba Kids, Fitness oraz Ritmo do Brazil. Podczas zajęć, zawsze uśmiechnięta, zaraża swoją pozytywną energią kursantów. Kocha dzieci i spełnia się, pokazując najmłodszym, że zawsze warto spełniać marzenia i iść do przodu.

Wybierz bilety

Twój koszyk