Loading...
Przejdź do treści
99
Koncert Chóru Międzykulturowego

Koncert Chóru Międzykulturowego

Zapraszamy na koncert Chóru Międzykulturowego pod batutą Wassima Ibrahima. Chór tworzą mieszkańcy Krakowa, w tym osoby z doświadczeniem migracji, które połączyła pasja do muzyki i śpiewu. Koncert będzie muzyczną podróżą, podczas której odwiedzimy kilka krajów i posłuchamy starożytnych melodii z różnych kultur. Tradycyjne pieśni będą wykonane w wielu językach. Koncert jest realizowany dzięki wsparciu U.S. Department of State: Bureau of Population, Refugees, and Migration oraz uprzejmości KBF.

Pobranie wejściówek na to wydarzenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z postanowieniami Regulaminu Organizatora wydarzenia.
20 maja 2024, godz. 20:00

Chór tworzą mieszkańcy Krakowa, w tym przede wszystkim osoby z doświadczeniem migracji i uchodźctwa, które połączyła pasja do muzyki i śpiewu. Gościnnie wraz z chórem wystąpi zespół krakowskich muzyków. Chór jest inicjatywą, która wspiera dialog międzykulturowy, wzajemny szacunek i wrażliwość na różnice kulturowe, budowanie mostów poprzez muzykę.

Wassim Ibrahim to syryjsko-polski muzyk i kompozytor, uhonorowany tytułem Krakowskiego Ambasadora Wielokulturowości A.D. 2019, założyciel i dyrygent krakowskiego Chóru w Kontakcie.

Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji to agenda ONZ, która w Polsce istnieje od 1992 roku. IOM wyznaje zasadę, że humanitarna i uporządkowana migracja przynosi korzyści zarówno migrantom, jak i społeczeństwu. Jednym z kluczowych działań IOM jest bezpośrednia praca z lokalnymi mieszkańcami i pomoc dla osób migrujących. 

Wybierz bilety

Twój koszyk