Loading...
Przejdź do treści
99
"Jadalny Kraków Talks. Od słowa do stołu". Spotkanie z Katarzyną Błażejewską-Stuhr i Malgorzatą Majewską.

"Jadalny Kraków Talks. Od słowa do stołu". Spotkanie z Katarzyną Błażejewską-Stuhr i Malgorzatą Majewską.

Kolejne spotkanie z cyklu spotkań „Jadalny Kraków TALKS” dotykać będzie bardzo blisko tematów związanych ze „wspólnym stołem” i „relacjami”. Dzięki naszym wyjątkowym rozmówczyniom PaniKatarzynie Błażejewskiej-Stuhr oraz Małgorzacie Majewskiej przyjrzymy się tym relacjom od dość niecodziennej strony - odżywiania i słowa.

Wejściówki będą dostępne do pobrania w wersji elektronicznej na stronie KBF:BILETY oraz w aplikacji KBF:PLUS od piątku 5 lipca od godziny 12:00.

Pobranie wejściówek na to wydarzenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z postanowieniami Regulaminu Organizatora wydarzenia.
 

20 lipca 2024, godz. 16:00

Kolejne spotkanie z cyklu spotkań „Jadalny Kraków TALKS” dotykać będzie bardzo blisko tematów związanych ze „wspólnym stołem” i „relacjami”. Spotkania wokół wspólnego stołu budzą nieodmiennie wiele emocji. Szczęśliwi Ci którzy doświadczają tych dobrych, budujących i wspierających. Częściej jednak zdarza się, że wspólny stół jest miejscem, które dzieli i do którego zasiadamy niechętnie albo wcale. Co zrobić aby to zmienić? Jak porozumieć się w zgodzie i wzajemnym szacunku? Czy nasze emocje i relacje wpływają na to jak się odżywiamy? A może to co i jak jemy poddawane jest także ocenie? Jak spotkać się prawdziwie przy wspólnym stole i uczynić go miejscem wsparcia, zdrowia i pięknych relacji o tym będzie ta rozmowa. Małgorzata Majewska – językoznawczyni, specjalistka od komunikacji werbalnej i niewerbalnej, łącząca z niezwykłą wprawą wiedzę psychologiczną ze znajomością języka. To połączenie pozwala nam dostrzec co kryje się za naszymi słowami. Od kilkunastu lat uczy zarówno studentów jak i przedstawicieli różnych środowisk skutecznej komunikacji, opartej na zrozumieniu i szacunku. Jej unikalne spojrzenie otwiera przestrzeń dla uważności i dialogu. W trakcie spotkania z Katarzyną Błażejewską-Stuhr będą rozmawiać o tym jak wzajemne relacje wpływają na nasze relacje z jedzeniem. Dlaczego spotkania przy wspólnym stole zamiast nas łączyć stają się „polem bitwy”? A także o tym, jak sprawić by słowa i relacje budowały, a nie dzieliły. Katarzyna Błażejewska-Stuhr - mama, dietetyk kliniczny i psychodietetyk. Wyznaje zasadę, że jedzenie powinno być źródłem zdrowia i przyjemności. Chętnie gotuje i z radością eksperymentuje, najczęściej korzystając z lokalnych i sezonowych produktów. Uwielbia dietetyczne rozmowy i spotkania o tematyce zdrowotnej. Z zainteresowaniem śledzi najnowsze doniesienia naukowe, którymi dzieli się ze swoimi fanami na blogu i Instagramie. Współzałożycielka fundacji „Kobiety bez diety” dającej wsparcie kobietom w każdym wieku w drodze do samoakceptacji i rozwoju. W trakcie spotkania z Małgorzatą Majewską będą rozmawiać o tym jak relacje i emocje wpływają na zdrowe odżywianie. Czy kobiety wolne od narzuconych norm i oczekiwań to marzenie czy realna rzeczywistość? Jak spotkać się prawdziwie przy wspólnym stole i uczynić go miejscem wsparcia, zdrowia i pięknych relacji. 

Wybierz bilety

Twój koszyk