Loading...
Przejdź do treści
99
sacrum profanum

Eksperymentuj! Praktyczne spotkanie z dźwiękiem

Zapraszamy do wspólnego eksperymentowania z dźwiękiem, bez uprzedzeń, z otwartością na przypadek i efekt samego eksperymentu.


Do udziału w warsztatach Eksperymentuj! zapraszamy osoby, które mają w sobie ciekawość; nie trzeba być muzykiem/muzyczką, artystką/artystą dźwiękowym, aby wziąć udział w spotkaniach. Wszyscy są mile widziani, niezależnie od poziomu (muzycznego) zaawansowania. Zajęcia zostały przygotowane w taki sposób, aby każda osoba czuła się swobodnie i odnalazła swój rytm w pracy twórczej z dostępnymi przedmiotami. Osoby zainteresowane elektroakustyką mogą zgłębiać relacje między instrumentami akustycznymi a przetworzonymi przez elektroniczne efekty. Będzie dostępne również akwarium wypełnione wodą i hydrofonem do wodnych eksperymentów z dźwiękiem. Oprócz tego do dyspozycji uczestników oddamy syntezatory, semi-modularne urządzenia, grooveboxy. Na miejscu będzie dostępny wielokanałowy mikser – to zaproszenie wystosowane do osób, które chcą dołączyć z własnym instrumentem i poeksperymentować np. z efektami elektronicznymi. Jako bonus będzie można skorzystać z profesjonalnej biblioteki sampli instrumentów symfonicznych stosowanej przez kompozytorów muzyki filmowej.

Warsztaty przeznaczone są dla uczniów szkół średnich oraz studentów.  

Wejściówki będą dostępne do pobrania w wersji elektronicznej na stronie KBF:BILETY oraz w aplikacji KBF:PLUS od wtorku 12 września od godziny 12:00.

Pobranie wejściówek na te warsztaty jest równoznaczne z zapoznaniem się z postanowieniami Regulaminu Organizatora wydarzenia.
Organizator: KBF
24 września 2023, godz. 12:00

Sprzęt dostępny podczas warsztatów Eksperymentuj!:
Moog Sound Studio 3 (DFAM, Subharmonicon, Mother-32) Moog Grandmother Moog Theremin Landscape Stereo Field Roland TR-8S Korg MW-2408 Zoom F8n Pro Zoom F3 Mikrofon Hydrofon/Geofon H2a-XLR (2 szt.) Mikrofon kontaktowy (2 szt.) + przedmioty Efekty: Ventris Dual Reverb Generation Loss EchoSystem Polymoon Hedra

Wybierz bilety

Twój koszyk