Loading...
Przejdź do treści
99
mikołajkowy speklakl dla dzieci

„Halo! Halo! Mikołaju!” – spektakl dla dzieci

Wszystkie grzeczne dzieci czekają na prezenty, ale gdzie się podział Mikołaj? Co się stało i czy uda się go odnaleźć na czas? Tego dowiemy się podczas interaktywnego spektaklu dla najmłodszych, który zaprezentują aktorzy Agencji Artystycznej theArt.

Od zarania dziejów wszystkie dzieci na całym świecie czekają z niecierpliwością na Świętego Mikołaja, który co roku o tej samej porze obdarowuje najgrzeczniejszych wspaniałymi prezentami. Tym razem nie będzie to takie proste. Okazuje się bowiem, że Mikołaj został uwięziony przez obdarzoną lodowym sercem Królową Śniegu, która chce zepsuć najpiękniejszy dzień w roku. Śnieżynka, Bałwanek i Pajacyk w asyście dzieci na szczęście uwolnią Świętego Mikołaja. Okaże się to jednak dość trudne. Królowa Śniegu przygotowała niełatwe zadania do wykonania. Aby dostać prezenty i spotkać się z Mikołajem, trzeba będzie wykazać się wiedzą, muzykalnością i umiejętnością współpracy w grupie.

Czy dzieciom i bajkowym postaciom to się uda? Czy Mikołaj zostanie uwolniony, a Królowa pokonana? Czy dzieci dostaną prezenty?

Na tym wyjątkowym teatralnym spotkaniu, dzieci na pewno będą dobrze się bawić, a przez doskonałą zabawę nawet uczyć. W mikołajowej historii znajdziemy wiele elementów edukacyjnych. Dzieci wspólnie nauczą się piosenki i zimowego tańca. To spotkanie spodoba się nie tylko małym, ale też i trochę większym widzom.

Czas trwania spektaklu: 50 min

Wybierz bilety

Twój koszyk

Zobacz inne wydarzenia: