KACZMAREK2CINEMA

W programie FMF nie mogło zabraknąć kompozycji Jana A.P. Kaczmarka! Usłyszymy najpiękniejsze motywy z dorobku kompozytora, włącznie z oscarową muzyką do filmu Marzyciel.
Pierwszą część koncertu stanowić będzie przegląd najciekawszych ścieżek dźwiękowych do filmów i gier wideo, jakie polscy twórcy skomponowali w ostatnim czasie.

FMF OUT OF SPACE

Do fanów muzyki elektronicznej i wszystkich osób zainteresowanych nowymi technologiami adresowany jest koncert Echoes of Space, który odbędzie się w piątek 26 maja w Teatrze Łaźnia Nowa. Tego wieczoru pierwszoplanową rolę odegrają wciągające wizualizacje i zaawansowany system dźwięku przestrzennego. Zaproszeni artyści tworzą swój własny, indywidualny język, zacierając granicę między muzyką symfoniczną, ambientem i elektropopem.

FMF SPACE GALA

Centralny punkt programu stanowi FMF Space Gala, w sobotę 27 maja. Usłyszymy utwory tak cenionych artystów jak Simon Franglen (Avatar: Istota wody), Cliff Martinez (Solaris) czy Benjamin Wallfisch (Ukryte działania). W repertuarze znajdzie się też muzyka jednej z najciekawszych kompozytorek brytyjskich – Nainity Desai – pochodząca z filmu 14 szczytów: Nie ma rzeczy niemożliwych.

FMF4Kids: E.T. – Live in Concert

W niedzielę 28 maja, zapraszamy na koncert z cyklu FMF4Kids – projekcję całego filmu E.T. z muzyką na żywo. Dzieło Stevena Spielberga urzekło widzów na całym świecie, ważny atut stanowi nagrodzona Oscarem muzyka jednego z najwybitniejszych kompozytorów naszej epoki, Johna Williamsa. Koncert będzie ogromnym przeżyciem dla całych rodzin! Dorosłym zapewni sentymentalny powrót do lat dzieciństwa, a najmłodsi odbiorcy oprócz pięknych wartości, poznają przygody małego przybysza z kosmosu!

SPECJALNA OFERTA DLA PIERWSZYCH 100 OSÓB, KTÓRE ZAKUPIĄ KARNET!

*HANS ZIMMER LIVE*

Dla fanów Festiwalu Muzyki Filmowej, który zakupi KARNET FMF mamy specjalną zniżkę na spektakularny koncert HANS ZIMMER LIVE w TAURON ARENIE!

Monumentalne widowiska Zimmera porywają zarówno krytyków, jak i szeroką publiczność. Tym razem w programie znajdzie się aż dwanaście suit z utworami między innymi z Gladiatora, Piratów z Karaibów, Batmana, Interstellar iDiuny.

Zdobywca dwóch Oscarów, trzech Złotych Globów i cztery Grammy wraz z zespołem przez piętnaście miesięcy pracowali nad aranżacjami i imponującą produkcją, aby stworzyć absolutnie wyjątkowe muzyczne show dla fanów. Dziewiętnastoosobowy zespół, trzysta instrumentów, Odessa Opera Orchestra & Friends na czele z samym Maestro zaprezentują hollywoodzkie hity filmowe kompozytora przy użyciu trzystu różnych instrumentów.
Całość dopełni niesamowita gra świateł i dźwięku w formie wyjątkowego multimedialnego pokazu. Wśród dwunastu nowozaaranżowanych suit koncertowych znajdą się między innymi utwory z filmów Gladiator, Piraci z Karaibów, Batman, Król Lew, Interstellar oraz Diuna.

BILETY NA KONCERT HANSA ZIMMERA MOŻNA ZAKUPIĆ NA STRONIE: 
https://www.hanszimmerlive.com

Prezent od RMF Classic+ 

Kupując karnet, otrzymasz prezent od RMF Classic: to bezpłatny, 60-dniowy dostęp do platformy RMF Classic+, czyli Twojego ulubionego radia bez reklam. Po specjalny voucher zgłoś się do obsługi widowni przed koncertem.
www.rmfclassic.pl/plus

---------------------------------------------

*Na Karnety nie obowiązuje żadna zniżka. Nie prowadzimy w sprzedaży karnetów ulgowych.